RejestracjaCzy zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych osobowych przez Starostę Siedleckiego z siedzibą ul. Piłsudskiego 40, 08-110 Siedlce zamieszczonych w niniejszym formularzu, w celu utworzenia konta użytkownika umożliwiającego rezerwację wizyt on-line w systemie kolejkowym Wydziału Komunikacji w wybranym czasie na www.rezerwacja.powiatsiedlecki.pl?


Uwaga: Zgodę we własnym imieniu mogą wyrazić jedynie dzieci, które ukończyły 16 lat. W przypadku dzieci poniżej 16 roku życia wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunków prawnych.

Informacja o prawie cofnięcia zgody
W każdej chwili przysługuje Panu/Pani prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych w celu utworzenia konta użytkownika na www.rezerwacja.powiatsiedlecki.pl. Oświadczenie o wycofaniu zgody należy przesłać na adres Starosty Siedleckiego, ul. Piłsudskiego 40, 08-110 Siedlce lub na adres e-mail: starostwo@powiatsiedlecki.pl. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, któego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.


Proszę o zapoznanie się z klauzulą informacyjną